Lajme nga komunat SQShkup SQ

Uji në Shkup i sigurt për pirje

Analizat e fundit të Sektorit për kontroll sanitar në NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime” tregojnë se uji në Shkup është i sigurt dhe cilësor për pije.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle