0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Uji në Shkup i sigurt për pije

Konform rezultateve të fituara nga hulumtimi i Sektorit për kontroll sanitar, uji në Shkup është i sigurt për pije, informon NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi”- Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle