0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Uji në Shkup i sigurt për pije

Uji në Shkup është i sigurt për pije, tregojnë analizat e mostrave të analizës fiziko- kimike dhe mikrobiologjike të marrë nga vendet matëse në qytet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle