0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Uji në Shkup është i sigurt dhe cilësor për t’u pirë

Uji në Shkup javën e kaluar ishte i sigurt dhe cilësor për t'u pirë, tregojnë kampionët për analizë fizike-kimike dhe mikrobiologjike të marra nga 47 vende matëse në Qytetin e Shkupit, informojnë nga NP "Ujësjellësi dhe kanalizimi - Shkup".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle