0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Uji në Shkup është cilësor dhe i sigurt për t’u pirë

Uji në Shkup është cilësor dhe i sigurt për t'u pirë, tregon raporti  javor i  Sektorit për Kontroll Sanitar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle