0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQShoqëri SQ

Uji i ujësjellësit të Strugës i ndaluar për pije

Për shkak të reshjeve të rrëmbyeshme të shiut që kanë përfshi rajonin e Strugës, uji në komunën e Strugës është i ndotur dhe nuk mund të përdoret për pije, njoftoi Ndërmarrja publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle