0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Uji i pijshëm në Shkup është i sigurt dhe mikrobiologjikisht i shëndoshë

Uji në Shkup është i sigurt dhe mikrobiologjikisht i shëndoshë, njoftoi sot Ndërmarrja Publike "Ujësjellës dhe Kanalizim" – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle