Magazinë SQ

Uill Smith meriton një nominim të tretë për “Oskar”, sipas kritikëve të parë4

Për rolin në filmin e ri "Mbreti Riçard" (King Richard), përndryshe një histori biografike për babanë e rreptë të tenisteve amerikane Venus dhe Serena Villiams, aktori Uill Smith i mblodhi të gjitha lëvdatat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle