0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

UEFA e pezullon procedurën disiplinore kundër Barcelonës, Juventusit dhe Realit

 Asociacioni Evropian i Futbollit, e ndërpreu procedurën disiplinore kundër Barcelonës, Juventusit dhe Real Madridit për projektin  Superliga.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle