0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

UEFA e ndaloi futbollin evropian në Bjellorusi

Federata evropiane e futbollit (UEFA) njoftoi sot se kombëtaret e Bjellorusisë dhe ekipet bjelloruse do t'i luajnë ndeshjet e tyre vendore në kuadër të garave evropiane në terren neutral.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle