0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Udhëheqësia e LSDM-së njëzëri vendosi që Zaevi t’i shtyjë dorëheqjet

– Këshilli Ekzekutiv dhe Këshilli Qendror i LSDM-së sonte njëzëri solli vendim që kryeministri dhe lideri i partisë Zoran Zaev t’i shtyjë dorëheqjet për një kohë të caktuar derisa nuk normalizohen proceset, deklaroi kryesuesi i KQ të LSDM-së, Pero Kostadinov pas mbledhjeve të sontme të të dyja organeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle