0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Udhëheqësia e BDI-së i konfirmon kandidatët për kryetarë të komunave

 Në mbledhjen e cila është në vijim, udhëheqësia e Bashkimit Demokratik për Integrim i shqyrton propozimet për kandidatët për kryetarë të komunave dhe listat për këshillat komunalë për zgjedhjet e ardhshme lokale. Në prani të pothuajse të gjithë funksionarëve shtetërorë, diskutohen edhe gjendja e brendshme e partisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle