0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

UCIM do ta shënojë Ditën Botërore të Shkencës për Paqe dhe Zhvillim

Universiteti "Shën Cirili dhe Metodi" - Shkup sot në mënyrë hibride - në sallën solemne për seanca dhe onlajn, do ta shënojë Ditën Botërore të Shkencës për Paqe dhe Zhvillim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle