Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Uashington post: SHBA-ja është duke përgatitur bojkotim diplomatik të Olimpiadës Dimërore në Pekin

Administrata në Uashington  ka për qëllim të publikojë se presidenti Xho Bajden dhe të gjithë aktorët e tjerë qeveritarë të SHBA-së nuk do të marrin pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore 2022 në Pekin, njoftoi mbrëmë Uashington post.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle