0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

“Uashington Post” ka urdhëruar vaksinim të detyrueshëm për të punësuarit e saj

Të gjithë të punësuarit në "Uashington Post" duhet të sigurojnë dëshmi se janë vaksinuar kundër Kovid-19 deri në mes të shtatorit, nëse dëshirojnë të qëndrojnë në punë. Përjashtime do të bëhen vetëm për arsye mjekësore dhe fetare, theksoi botuesi Fred Rajan në një letër drejtuar të punësuarve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle