0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

U verifikuan mandatet e deputeteve të reja Sanela Shkrielj dhe Maria Koçovska

Kuvendi sot në mbledhjen e 61-të i verifikoi mandatet e deputeteve të reja, Sanela Shkrielj dhe Maria Koçovska. Ato vijnë në vendin e Sllavjanka Petrovskës, e cila tani e kryen funksionin e ministres së Mbrojtjes dhe në vendin e Bisera Kostadinovska-Sotjçevskës, e cila është ministre e Kulturës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle