0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

U promovua aplikacioni “Sibord” për komunikim alternativ dhe augmentativ të fëmijëve me nevoja të veçanta

- Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska sot mori pjesë në promovimin zyrtar në organizim të UNICEF-it të mjeteve digjitale "Sibord" dhe "Suze" për komunikim alternativ dhe augmentativ.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle