0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

U prezantua programi i kandidatit për kryetar të Komunës së Manastirit nga LSDM, Hristo Kondovski

Kandidati për kryetar të Komunës së Manastirit nga LSDM, Hristo Kondovski e prezantoi programin zgjedhor i cili, siç tha, buron nga nevojat reale të qytetarëve dhe nevoja për zhvillim të përgjithshëm lokal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle