0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

U mbajt forumi i pestë i Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë “30 vite pavarësi e Maqedonisë së Veriut – Roli i Kuvendit në demokraci”

Sot u mbajt forumi i pestë I Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë i titulluar “30 vite të pavarësisë së Maqedonisë së Veriut – Roli I Kuvendit në demokraci” në organizim të Fondacionit Konrad Adenauer dhe Institutit për hulumtime shoqërore – MK91.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle