0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

U fundos anija kryesore “Moska” e Flotës Ruse të Detit të Zi

Anija ushtarake ruse "Moska" u fundos gjatë kthimit në port në motin e stuhishëm për shkak të shpërthimit dhe zjarrit, kumtoi dje Ministria ruse e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle