Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Turqia ka bllokuar aksesin në faqet e internetit në gjuhën turke të Zërit të Amerikës dhe Dojçe Veles

Trupi rregullator i mediave elektronike të Turqisë ndaloi sot aksesin në faqet e internetit në gjuhën turke të mediumit shtetëror amerikan Zëri i Amerikës (VoA) dhe mediumit shtetëror gjerman Dojçe Vele (DV).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle