0_Sport,Portal SQSport SQTë Tjera SQ

Turqia dhe Algjeri kryesojnë me nga gjashtë medalje të arta në Lojërat e Mesdheut

Pas katër ditësh në Lojërat e Mesdheut në Oran, nikoqiri Algjeria dhe Turqia janë kryesuese në listën e medalistëve me nga gjashtë medalje të arta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle