0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Tupançeski: Së shpejti do të krijohet trupi këshillues për përdorimin e emrave të figurave historike në shoqata

Deri në miratimin e Ligjit të ri për shoqata dhe fondacione, formuam një trup ad hok me dëshirën që disi ta anashkalojmë këtë vakum, i cili po bëhet gjithnjë e më i pakëndshëm dhe si shtet duhet të jemi të përgatitur. për çdo provokim të mundshëm në të ardhmen”, tha sot ministri i drejtësisë Nikolla Tupançeski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle