0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Tupançeski: Këtë javë fillon procesi i përgatitjes së Kodit të ri zgjedhor

Gjatë kësaj jave dhe asaj të ardhshme do të fillojmë procesin e përgatitjes për sjelljen e Kodit të ri zgjedhor, ka informuar sot në konferencën për shtyp ministri i Drejtësisë, Nikolla Tupançeski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle