Botë SQBotë.Portal SQ

Tunizi: 113 anëtarë të partisë më të madhe kanë dhënë dorëheqje

Më shumë se 100 funksionarë të partisë islamike Enahda nga Tunizia duke përfshirë deputetë dhe ish ministra, dhanë sot dorëheqje në shenjë proteste ndaj mënyrës së udhëheqjes së partisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle