Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQ

Tullumbav]ce provë ose gabim – publikohet posteri për fushatë n parazgjedhore të Makronit

Sipas faqes së internetit "Les Zhurs", ministri i deleguar për Tregti të Jashtme dhe Atraktivitet, Frank Rister, në Tuiter e zbuloi posterin e mundshëm të Emanuel Makron nëse bëhet fjalë për lëshime apo për tullumbace provë, megjithatë postimi është fshirë. Makron ende zyrtarisht nuk e ka njoftuar kandidimin e tij, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle