0_Sport,Portal SQSport SQ

Tuheli i befasuar nga kritikat e Llukakut

Në Çelzi kanë bërë jehonë komentet e sulmuesit Romelu Llukaku i cili dje deklaroi se është i pakënaqur nga situata në klub dhe publikisht ka kritikuar taktikën e trajnerit Tomas Tuhel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle