0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Tuhel është trajneri i parë i Çellsit, i cili e fitoi Ligën e kampionëve dhe Superkupën e Evropës

Çellsi mbrëmë e fitoi Superkupën e Evropës, duke e mundur Vilarealin (1:1, 6:5 pas penaltive). Tomas Tuhel u bë trajneri i parë i londinezëve, i cili e ka fituar Ligën e kampionëve dhe Superkupën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle