0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Tryezë e rrumbullakët “Përmes një tranzicioni të drejtë energjetik drejt rritjes dhe zhvillimit të qëndrueshëm”

Tryezë e rrumbullakët në temë “Përmes tranzicionit të drejtë energjetik drejt rritjes dhe zhvillimit të qëndrueshëm” do të mbahet sot në Shkup, në organizim të Fondacionit "Fridrih Ebert".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle