0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniSektori civil SQ

Trupi i pajetë i Erdan Ramadanit identifikohet nga familja, do të ketë edhe autopsi

Pasi trupi i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 në ujërat e lumit Vardar tek kazerma Erebino, familja e identifikoi dhe e njohu Erdan Ramadanin. Ai është 22-vjeçari nga Kumanova, i cili më 27 shtator me automobil folksvagen golf doli nga autostrada në lumin Vardar nga ura tek fshati Zhelinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle