Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSport.Slajder SQ

Trupat e tre fëmijëve dhe nënës së tyre janë gjetur në liqe në Minesota

Trupat e tre fëmijëve dhe gruas, për të cilën besohet se është nëna e tyre, janë gjetur në liqe në shtetin federal amerikan, Minesota.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle