Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Trupa shtesë të NATO-s arrijnë në Estoni

Ushtarët e parë britanikë dhe kamionët me pajisje shtesë arritën në Estoni për ta përforcuar batalionin e atjeshëm të NATO-s, lajmëroi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle