Botë SQBotë.Portal SQ

Trudo paralajmëroi ndalesë për shitje të armëve

- Kryeministri i Kanadasë, Xhastin Trudo paralajmëroi ligj të ri për posedim të armëve dhe ndalesë për blerje të armëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle