Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Trifonov: Nëse partitë protestuese nuk e mbështesin qeverinë e “Ka një popull të tillë” do t’i bëjnë shërbim GERB-it

Lideri i partisë më të madhe parlamentare në Parlamentin bullgar, Sllavi Trifonovi, në Fejsbuk ka shkruar se nëse partitë protestuese nuk votojnë për qeverinë e "Ka një popull të tillë", rezultati do të jetë pezullim dhe shtyrja e të gjitha reformave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle