0_Web_Aktuale SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Tribunë “Shkupi i adresave të reja shqiptare, reflektim i frymës së Marrëveshjes së Ohrit”

Në kuadër të shënimit të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, në organizim të Institutit për Trashëgimi Kulturore dhe Shpirtërore të Shqiptarëve dhe Ministrisë për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, sot u mbajt tribuna “Shkupi i adresave të reja shqiptare, reflektim i frymës së Marrëveshjes së Ohrit”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle