0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQVideo SQ

Tribunë me rastin e Ditës së NATO-s (drejtpërdrejtë)

Tribunë me rastin e 4 prillit - Ditës së NATO-s, në të cilën do të kenë fjalim kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe ministrja e Mbrojtje Sllavjanka Petrkovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle