0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tribunë e USHT-së 20 vjet nga Marrëveshja e Ohrit

Me tribunën e titulluar "20 vjet pas Ohrit" sot në Tetovë, në organizim të Universitetit Shtetëror të Tetovës (USHT) dhe Ministrisë për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, u shënua 20 0 vjetori i Marrëveshjes Kornizë të Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle