0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tribunë e KMBFGF: Teologjia dhe besimi duhet të jenë mbështetje për njeriun modern

Komisioni për marrëdhënie me bashkësitë fetare dhe grupet fetare (KMBFGF) në bashkëpunim me bashkësitë fetare organizoi tribunë me temë "Si të gëzohemi në kohë krize?", të cilën e folën përfaqësues të disa bashkësive fetare në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle