0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Treska del nga shtrati në Makedonski Brod

Ujërat e ardhur të Treskës, pas reshjeve intensive të djeshme të shiut, kanë shkaktuar derdhje të lumit në fshatrat Lisiçan, Vreneshticë dhe Pllasnicë, ndërsa gjatë ditës është derdhur edhe në Makedonski Brod nga Peshna deri në fshatin Deviç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle