0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Trençevska: Vazhdojmë me rritjen e kapaciteteve të shtëpive për personat e moshuar

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska dhe kryetari i Komunës së Berovës, Zvonko Pekevski, sot nënshkruan marrëveshje për bashkëpunim ndërmjet Ministrisë së Punës dhe Politikës Sociale dhe Komunës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle