0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Trençevska: Qendra ditore për fëmijët me aftësi të kufizuara në Likovë konfirmon suksesin e reformës sociale

Qendra ditore e specializuar që ofron kushte për fëmijët me aftësi të kufizuara në fshatin Orizare të Likovës po funksionon me sukses, tha sot ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, e cila  me kryetarin e komunës së Likovës, Erkan Arifi vizitoi Qendrën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle