0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Trençevska: Punojmë në zgjidhje sistematike dhe të përhershme për sfidat me të cilat po përballen personat me aftësi të kufizuara

Sfidat me të cilat po përballen personat me aftësi të kufizuara dhe mundësitë për përmirësimin e jetës së tyre ishin temë e takimit të sotëm të ministres së Punës dhe Politikës Sociale Jovanka Trençevska dhe përfaqësuesve të Shoqatës së të Verbërve nga Shtipi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle