0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Trençevska në konferencën me temë “Përkujdesje dhe familjet kujdestare” (drejtpërdrejt)

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, atasheu pranë Ambasadës së Republikës së Austrisë në Maqedoninë e Veriut, Harald Fuger dhe drejtoresha ekzekutive e SOS Fshati i fëmijëve Maqedonia e Veriut, Juliana Nakova Gapo, do të mbajnë fjalime në konferencë për shkëmbimin e njohurive dhe praktikave mes personave ekspertë nga Austria dhe Maqedonia e Veriut në temën “Përkujdesje dhe familjet kujdestare”.

Shkup, 6 tetor 2022 (MIA) – Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, atasheu pranë Ambasadës së Republikës së Austrisë në Maqedoninë e Veriut, Harald Fuger dhe drejtoresha ekzekutive e SOS Fshati i fëmijëve Maqedonia e Veriut, Juliana Nakova Gapo, do të mbajnë fjalime në konferencë për shkëmbimin e njohurive dhe praktikave mes personave ekspertë nga Austria dhe Maqedonia e Veriut në temën “Përkujdesje dhe familjet kujdestare”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle