0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Trençevska-Kohler: ONP vazhdon të mbështesë Maqedoninë e Veriut në avancimin e legjislacionit të punës

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jovanka Trençevska sot në kuadër të Konferencës ndërkombëtare të punës, që u mbajt në Gjeneve, u takua me drejtorin rajonal të ONP-së për Evropë dhe Azi, Hajnc Koler.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle