0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Trençevska: Jetesa me mbështetje ofron kushte dhe mundësi më të mira për personat me pengesa

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska sot u takua me një pjesë të ekipit i cili punon në projektin "Së bashku për më shumë mundësi dhe mbështetje" - TIMOR, financuar nga BE-ja, si mbështetje ndaj procesit të deinstitucionalizimit të personave me pengesa, ku u bisedua për aktivitetet e deritanishme dhe të ardhshme të projektit, si dhe bashkëpunimin me të gjitha palët e involvuara në projekt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle