0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Trençevska: Investimi në zhvillimin e drejtë të fëmijëve është kontribut për të ardhmen e tyre të suksesshme

Investimi në rritjen dhe zhvillimin e drejtë të fëmijëve është investim në të ardhmen tonë, investime në përforcimin e kapaciteteve të fëmijëve, rritjen e shkathtësive, nxitjen e kuriozitetit të tyre dhe dëshira për dituri nga mosha e vogël në të vërtetë paraqet kontribut direkt drejt suksesit të fëmijëve në jetën e tyre të mëtutjeshme, porositi ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska në hapjen e bibliotekës së fëmijëve në kopshtin "Buba Mara" - objekti Pçellka 1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle