0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Trençevska – Grigorian: Vazhdojmë me realizimin e projekteve për reformat sociale

 Projektet të cilat duhet të realizohen gjatë këtij viti, janë pjesë e temave në të cilat është biseduar në takimin e sotëm të ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska me përfaqësuesin e përhershëm të UNDP-së, Armen Grigorijan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle