0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Trençevska-Garsia: Do ta përforcojmë bashkëpunimin në interes së perspektivës evropiane të vendit

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jovanka Trençevska sot realizoi takim protokollar me ambasadorin spanjoll në vend Luis Losano Garsian. Duke i shprehur falënderim për mbështetjen që Spanja ia jep vendit në rrugën drejt BE-së, ministrja Trençevska tha se pret, që bashkëpunimi mes dy institucioneve të të dyja shteteve të thellohet, informon MPPS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle