0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Trençevska-Gallouej: Vazhdojnë marrëdhëniet e mira miqësore dhe mbështetja nga Mbretëria e Bashkuar për vendin

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska sot u takua me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në vendin tonë, Rejçell Gallouej, me të cilën bisedoi për aktivitetet e deritanishme dhe vijuese të Ministrisë dhe bashkëpunimin dhe mbështetjen nga ana e Ambasadës britanike në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle