0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Trençevska: Duke përforcuar dialogun me të gjithë faktorët për shfrytëzim të IPA fondeve,në përfitime më të mëdha për qytetarët

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jovanka Trençevska sot mori pjesë në mbledhjen e parë  koordinative ministrore të udhëhequr nga  zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane dhe IPA koordinator nacional Bojan Mariçiq, ku ishte konfirmuar  përkushtimi në procesin e programimit dhe shfrytëzimit të IPA fondeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle